Default welcome msg!

Dirbame

I-V 9:00 - 18:00

Paskambinkite

+370 638 69992

Taisyklės

Taisyklės ir sąlygos

Prekių įsigijimo ir jų parvežimo taisyklės

Bendrosios nuostatos

1. Prekes siūlančios Lenkijos įmonės Money Magnet (toliau – Pardavėjas) taisyklės (toliau – Taisyklės) taikomos Pirkėjui teikiant užsakymą per internetinę svetainę „svetaines-baldai.lt“ Money Magnet, įm.k.363817850 (toliau – Pardavėjas) dėl prekių įsigijimo ir jų parvežimo.

2. Tais atvejais, kai Pirkėjas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo dėl prekių pirkimo ir jų pristatymo. Priešingu atveju laikoma, jog Klientas susipažino ir besąlygiškai sutiko su visomis Taisyklėmis.

3. Gavus ir priėmus prekes iš kurjerio apgadintoje pakuotėje pirkėjas privalo nedelsiant apžiūrėti ar nepažeistos prekės, ir turi teisę nepriimti apgadintas prekes, kitais atvejais priėmus apgadintas pakuotes - pirkėjo atsakomybė. 

4. Gavus prekes, Pirkėjas privalo patikrinti ar gautos prekės atitinka pateiktą užsakymą (išmatavimai, spalvos, dydžiai, detalės ir t.t) ir radus neatitikimus informuoti Pardavėją nedelsiant (ne ilgiau negu 72 val.), kitu atveju prekės nebus keičiamos ar grąžinamos.

5. Išpakavus ir surinkus prekes (baldus, žaislus ir t.t) ir pastebėjus, kad neatitinką pateiktą užsakymą (išmatavimai, spalvos, dydžiai ir t.t) prekės atgal nepriimamos ir pinigai negrąžinami.

6. Pieš surenkant (montuojant) baldus/žaslus ir kitas prekes, rekomenduojame atydžiai apžiūrėti ar detalės nėra brokuotos ar kitaip pažeistos. Surinkus ir pastebėjus broką prekės atgal nepriimamos, detalės nekeičiamos ir pingai negrąžinami.

7. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Taisyklėmis.

8. Pagal LR vartotojų teisių nuostatas Baldai ir žaislai priskyriami prie kategorijos - Galimas grąžinimas netikusios prekės tik pardavėjui sutikus.

9. Pardavėjas turi teisę koreguoti Taisykles. Pirkėjui teikiant užsakymą pas Pardavėją, taikomos Taisyklės,  dėl prekių pardavimo ir pristatymo paslaugų galiojančios užsakymo metu.

Svetainės baldai

image